Ручна транспортна система

Сучасне виробництво неможливе без механізованого переміщення виробів у межах технологічного процесу. У деяких технологічних процесах, наприклад, таких, як фарбування, взагалі неможливо обійтися без автоматичного або механізованого переміщення деталей. Важливу роль у цьому процесі відіграють підвісні транспортні системи.
Для повністю автоматизованих виробництв застосовують складні транспортні системи з комп’ютерним управлінням, з попередньо заданою траєкторією і алгоритмом переміщення.

Однак при проектуванні невеликих і мобільних виробництв зручніше є транспортні системи з можливістю створення складних траєкторій, але зрозумілою логікою руху. Використання стандартного набору компонентів дозволяє створювати транспортні системи практично будь-якої конфігурації з можливістю переміщення деталей на різних рівнях, здійснювати напівавтоматичну завантаження і розвантаження важких виробів, організувати різноманітного роду накопичувачі і ділянки з автоматичним приводом і багато іншого, щоб робота на вашому виробництві була мобільною та ефективною.

tsplan01Основою будь-якого конвеєра є рейковий шлях. Ми пропонуємо широкий вибір рейок, які забезпечують переміщення виробів вагою від 5 кг до 1,6 т. При необхідності рейковий шлях може бути зігнутий під кутом З0, 45 і 60 ° в горизонтальній і вертикальній площинах. Для проектування гнучких виробництв велику роль відіграє можливість руху деталей по різноманітним криволінійних траєкторіях для отримання замкнутих технологічних циклів.

Для цього пропонуються горизонтальні дуги з різноманітними радіусами закруглення для всіх типів профілів, а також фіксатори, подвоювачі рейкового шляху, один і двонаправлені стрілки, роз’їзди і багато інших елементів. Така система компонентів просто незамінна при проектуванні та виготовленні транспортних конвеєрів для фарбувальних виробництв. Вона дає необмежені можливості проектувальникам і виробникам фарбувального обладнання, дозволяючи реалізовувати найсміливіші технічні рішення та складні технологічні процеси, і одночасно з цим дозволяє бути впевненими у високій якості і надійності готового виробу. Співробітники компанії «Інтерфарб-Україна» проконсультують вас з усіх аспектів використання даної продукції й нададуть необхідну технічну інформацію для розрахунку конструкцій і елементів кріплень, а також допоможуть підібрати оптимальну кількість компонентів для реалізації вашого проекту.