Технологія Select Charge® заряду порошкової фарби

Основна перевага технології Select Charge® полягає в її здатності забезпечувати лінії різним рівнем навантаження, кожна з яких оптимізована для певних областей застосування. Рівень навантаження являє собою співвідношення між електричною напругою розпилювача і силою струму. Як показано на малюнку, з наближенням розпилювача до заземленої деталі, напруга зменшується пропорційно підвищенню сили струму.

Чим більш плоскою є лінія навантаження, тим вище буде напруга розпилювача при заданому значенні сили струму. Плоскі навантаження потребують високої напруги, необхідного для таких випадків застосування, як нанесення порошкового покриття на плоскі панелі. Лінії навантаження з великим нахилом забезпечують більш низький рівень напруги по відношенню до сили струму, що забезпечує більш ефективне проникнення в області «клітки Фарадея».

Стандартні порошкові розпилювачі мають тільки одну лінію навантаження. Оператори можуть відрегулювати напругу і обмежити силу струму, але розпилювач зберігатиме колишнє співвідношення напруги і сили струму. Тому розпилювачі, що демонструють відмінні результати на плоских поверхнях, можуть бути менш ефективні при фарбуванні деталей складної конфігурації з заглибленнями.

Технологія Nordson Select Charge забезпечує чотири лінії навантаження, обирані оператором. Кожна з цих ліній оптимізована під виконання покриттів з певними умовами. Завдяки цьому, оператори можуть отримувати чудові результати для самих різних типів деталей з постійним високим рівнем ефективності переносу матеріалу та якості покриття.