Обладнання для ручного фарбування

106977Ефективна робота ділянки порошкового фарбування можлива тільки при використанні якісного, високопродуктивного обладнання: установок напилення, камер уловлювання фарби, печей полімеризації, транспортних систем.

Установка напилення фарби – основна функція це заряджання порошкової фарби електростатичним зарядом для нанесення фарби на заземлену деталь. Від ефективності заряджання фарби залежить якість профарбовування поверхні деталі, розхід фарби та продуктивність фарбування.

Камери напилення – Основна функція камери напилення це рекуперація – повернення порошкової фарби, яка пролетіла повз деталі, в цикл напилення для нанесення на наступні деталі. Також камера формує повітряні потоки, що не дозволяють порошковій фарбі виходити за межі камери, забезпечуючи чистоту приміщення.

Для забезпечення ефективного процесу рекуперації, який дозволяє домогтися мінімальних втрат фарби в процесі напилення, використовуються баки флюїдизації з віброситом та ежекторні насоси компанії Nordson.

Піч полімеризації – основна функція це рівномірний розподіл температури всередені печі, а також автоматичне керування процесом полімеризаціх порошкової фарби.

wp_20160922_13_22_59_pro

Транспортна система – основна функія це забезпечення логістики переміщення деталей для забеспечення максимальної продуктивності ділянки фарбування.

 

тел./факс:
+38 (032) 240-23-11
office@interfarb.com.ua
Порошкові фарби:
+38 (050) 430-62-22
office@leocolor.com.ua