Nordson – напилювачі, маніпулятори, системи дозування порошкової фарби

Nordson – незалежне інноваційне підприємство, яке постійно прагне випускати таку продукцію, якою би довго користувалися не тільки покупці, але також співробітники компанії і ділові партнери. Ми також дбаємо про постійне підвищення якості нашої продукції. При цьому Nordson усвідомлює свою відповідальність перед людьми за збереження навколишнього середовища.

Корпорація Nordson заснована в 1954 році в штаті Огайо, США. Попередником корпорації було американське підприємство “Automatic Co.”, яке вже в 1909 році здійснювало масове виробництво гвинтових комплектуючих для автомобільної промисловості. У 1935 році товариство було реорганізовано в корпорацію під керівництвом Вальтера Норда і переорієнтовано на випуск високоточних деталей і устаткування. У 50-і роки корпорація запатентувала метод “гарячого безповітряного” нанесення фарб та інших матеріалів  розпиленням.
У середині 60-х років Nordson стає піонером в області технологій та обладнання нанесення порошкових фарб з використанням  системи рекуперації порошкової фарби на основі фільтропатронів. У ті ж 60-ті роки на основі згаданого методу “гарячого безповітряного” розпилення було розроблено обладнання для нанесення термопластичних клеїв, більше відомих як клеї-розплави, для склеювання картонних коробок.

Nordson сьогодні:

  • Центри розвитку і виробничі філії в США і Європі; -У виробництві зайнято більше 3500 робочих;
  • Філії в Європі більш ніж в 20-ти країнах;
  • На ринках України та колишніх країн СНД Нордсон активно працює з 1995 року постійно розширюючи нашу присутність у ключових індустріях і сегментах ринку.

NORDSON в Україні
+380 50 370 33 63
a.salo@interfarb.com.ua
Технічна підтримка
+38 050 372 06 09
k_demeshko@interfarb.com.ua