Фарби

За короткий час з моменту свого створення на початку 1930-х років, TIGER став всесвітньо відомим підприємством. Сьогодні TIGER є одним з провідних виробників порошкових покриттів світу. Спочатку на підприємстві виробляли тільки рідкі покриття, але у 1968 році TIGER став одною з перших компаній, що увійшли в раніше невідому область технології порошкового фарбування. Розробка і виробництво широкого спектру термореактивних порошкових покриттів, які є екологічно чистими і економічними у використанні, незабаром опинилося в центрі  продуктової лінії TIGER. TIGER Drylac® розробляє і виробляє екологічно чисті, високоефективні продукти, що відповідають  останнім технологічним стандартам і відповідно принципам: високі стандарти якості, екологічно чисті та інноваційні продукти, короткі терміни поставки, висока гнучкість, відмінне обслуговування клієнтів. Наші клієнти знаходяться в центрі наших зусиль і діяльності.

Доктор Erwin Gemmer, німецький вчений, першим застосував вихровий метод нанесення термореактивного пластика порошкоподібної форми і запатентував його в травні 1953 р. Між 1958 і 1965 роками на вихровий метод напилення перевели всі промислові порошкові покриття, з розміром частинок від 150 μm до 500 μm. В першу чергу цей метод застосовували для електричних ізоляційних матеріалів, антикорозійного захисту та захисту від механічних пошкоджень.

У той час вихровим методом напилюють Nylon 11, CAB (Сelluloseacetatbutyrat), поліетилен, пластифікований ПВХ, поліестер, хлоровані прості поліефіри. У той же час стали популярними термореактивні епоксиди і так звані полівінілхлориди (PVC) – матеріали з групи термопластів (це такі пластмаси, які після формування виробу зберігають властивість до повторної переробки), різного роду нейлони, використовувані в суднобудуванні і т.д.. В якості прикладу можна привести фірму Bosch, яка в пошуках оптимального ізоляційного матеріалу сама розробила один з видів порошкового покриття на основі епоксидної смоли . Між 1966 і 1973 роками остаточно утвердилися комерційні назви, такі як епоксид, епокси-поліефірний гібрид, поліуретан, поліестер. Труднощі і різного роду проблеми з товщиною покриття, нанесенням залишилися в минулому, і, починаючи з 80-х років, порошкова індустрія почала свій переможний хід по світу.

Компанія TIGER була заснована в 1926 році у м. Вельс в Австрії. На початку своєї діяльності компанія спеціалізувалася на виробництві сухих і рідких масляних фарб.

У 1949 році почався випуск перших сухих каніфольних і смоляних лаків.

Пізніше, в 1968 році, до того часу вже великий промисловий завод TIGER одним з перших в Європі приступив до освоєння революційної на той час технології виробництва порошкових фарб, які завдяки своїй економічності та екологічності зайняли незабаром центральне місце в переліку продукції TIGER. У 1973 році компанія почала в промислових масштабах експортувати порошкові фарби під торговельною маркою TIGER Drylac ®. З тих пір ця торгова марка стала для всього світу символом гарантії найвищої якості продукції. У 70-ті та 80-ті роки компанія запустила у виробництво продукцію нових торгових марок: TIGER Color-Batch – композиції для фарбування пластмас і TIGER Aqua-Lac ® – рідкі покриття для промислового застосування. Як визнання своїх досягнень компанія отримала від Австрійського уряду привілей використовувати зображення герба країни. У той же час був отриманий сертифікат відповідності якості продукції TIGER Європейським нормативам UNI EN ISO 9001/14001. На сьогоднішній день, крім головного заводу в Австрії, TIGER має свої виробництва в Канаді, США, Мексиці, Бразилії, Єгипті, В’єтнамі, Китаї, Японії. За оцінками різних джерел, TIGER займає 4 – 5 місце за кількістю вироблених порошкових покриттів в світі. Але жоден з конкурентів не представить такого асортименту спеціальних ефектів, металіків, порошків спеціального застосування для автоіндустрії, тонкошарових покриттів, порошків для покриття скла, MDF і т.д.

Повідомлення про відкриття бізнесу.

tiger_1926Я, Юліуш Берггофер, повідомляю шановних городян міста Вельса і його околиць про відкриття в своєму маєтку за адресою Штельцгамерштрасе, 12 і Шпітальгоф, 7 бізнесу з виготовлення та продажу фарб. Як добропорядний громадянин і фахівець з багаторічним досвідом, зобов’язуюсь продавати своїм клієнтам продукцію, виготовлену тільки на своєму обладнанні, вищої якості і за прийнятними цінами. З очікуванням Ваших звернень до мене і повагою, Юліуш Берггофер Оголошення в газеті «Вельський вісник» 13-го березня 1926 року.

Порошкові фарби:
+38 (050) 430-62-22
office@leocolor.com.ua
тел./факс:
+38 (032) 240-23-11
office@interfarb.com.ua