Ручна система напилення Encore LT

encore-ltІдеально збалансований, легкий розпилювач з повним набором функцій для високоефективної та надійної роботи. При вазі 497 г ручний розпилювач Encore LT легкий не тільки для руки оператора, але і для Вашого бюджету. Повністю цифровий контроллер включає автоматичний контроль струму і запатентовану Nordson технологію Select Charge ®. У комбінації з новим, високоефективним насосом подачі порошку система має неперевершену серед ежекторних систем ефективність напилення і ступінь прокрасу важкодоступних поверхонь. Висока надійність в індустріальних умовах підтверджується нашою 3-річною гарантією на високовольтний помножувач.

encore-lt-vbf-mobile-systemКонфігурації на візку (з баком або вібростолом) або для установки на платформі оператора, або настінного монтажу.

Основні риси та переваги:

– Режим автоматичної стабілізації струму зарядки AFC динамічно змінює напругу в залежності від відстані між напилювачем і виробом, покращуючи прокрас важкодоступних ділянок і сповільнюючи розвиток зворотньої іонізації – Високоміцна конструкція – 3 роки гарантія на високовольтний помножувач – Контроль стабільності подачі повітря на насос із закритим зворотнім зв’язком запобігає коливанням у витраті порошку при зміні тиску в системі стисненого повітря.

encore-cup-gun-kit Повністю цифрова панель оператора значно полегшує роботу.

– Система зарядки порошку з напругою до 100,000 В забезпечить високу ефективність і продуктивність.

– Простота конструкції з мінімальним числом деталей, які контактують з
порошком, полегшує сервіс і мінімізує витрати.

Ручна система порошкового напилення Encore™ в мобільному і стаціонарному варіантах для максимальної виробничої гнучкості, простоти використання і оптимальних необхідних характеристик.

Для стаціонарного варіанту використовується компактний і легкий пульт оператора Encore, котрий встановлюється на камерах або робочих платформах, забезпечуючи оптимальний доступ оператора і управління.encore-lt-app

Щоб отримати додаткову інформацію про ручну систему порошкового напилення Encore™, звертайтесь до нас.